07 kwietnia 2014 11:42

Sukcesy, sukcesy...

We wtorek 1 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel,  którego Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla uczniów, którzy zwyciężyli w Wielkim Konkursie Wiedzy o Funduszach Europejskich organizowanym przez Departament Rozwoju Regionalnego województwa lubelskiego. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem . Brało w nim udział 95 uczniów naszej szkoły.
Nagrodę główną –tablet otrzymał Mateusz Szewczak z klasy IIb.
II miejsce w konkursie zajął Wojciech Golczewski z klasy IIb.
III miejsce- Karol Syta z klasy IIIa
Chłopcy otrzymali słuchawki, zaś pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Do konkursu uczniów przygotowywała p. Monika Garbacz oraz p. Sylwester Kurnicki.
Podczas apelu Pani Dyrektor podziękowała i pogratulowała sukcesów drużynie siatkarskiej chłopców, która pod kierunkiem swojego trenera p. Arkadiusza Zingera zdobyła w marcu tytuł Mistrza Powiatu Lubelskiego w Piłce Siatkowej, a w rozgrywkach rejonowych zajęła III miejsce. Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju zdobył Mateusz Dudek.
Wszystkim nagrodzonym i tym, którzy odnieśli sukces serdecznie gratulujemy!

Informację przygotowali: Monika Garbacz,Arkadiusz Zinger