03 marca 2014 14:09

IX Turniej Piłki Siatkowej

W czwartek 27 lutego odbył się w naszej szkole IX Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie, który zakończył się kolejnym zwycięstwem reprezentacji naszej szkoły. Bardzo dobrze zaprezentowała się również druga reprezentacja klas I i II przegrywając z Gimnazjum w Krasieninie stosunkiem setów 1 : 2. Gratulujemy wszystkim drużynom i dziękujemy za wspaniałe mecze obfitujące w wiele emocji i za wspaniałą atmosferę podczas zawodów. Liczymy teraz na sukcesy w rozgrywkach międzyszkolnych mając nadzieję na awans do zawodów powiatowych. Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na stronie internetowej LUKS Orzeł w zakładce „Sport”.

Opracował : Arkadiusz Zinger