16 października 2013 05:18

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 1 października 2013r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas I. Po powitaniu społeczności szkolnej przez Panią Dyrektor Annę Krzyżanowską przedstawiciele pierwszoklasistów złożyli uroczyste ślubowanie, po którym oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego.

Po części oficjalnej każda z pierwszych klas dokonała swojej prezentacji oraz wzięła udział w konkursie wiedzy o naszym gimnazjum. Okazało się, że nowi uczniowie są bardzo kreatywni, zabawni i mają sporo dystansu do samych siebie.

Następnie pani Dyrektor, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Agata Rybka oraz prowadzący uroczystość pan Jacek Kozyra złożyli życzenia wszystkim pierwszoklasistom.

Tego dnia odbyły się również dyskoteka oraz rozgrywki sportowe, w których brali udział uczniowie i nauczyciele. Wszyscy świetnie się bawili.

Informację przygotowała: B. Mazur- Wójtowicz
zdjęcia: A. Zinger