16 października 2013 05:04

Rozpoczęcie roku szkolnego

Nowy rok szkolny 2013/2014 rozpoczęliśmy 2 września Mszą świętą odprawioną przez ks. Jarosława Grzegorczyka w kościele w Pliszczynie. Następnie przeszliśmy do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z panią Dyrektor Anną Krzyżanowską.
      Uroczystość uświetniła obecność zaproszonych gości: pana Wójta Gminy Wólka Edwina Gortata oraz przedstawicieli Związku Seniorów Lotnictwa: pani profesor Wandy Brzyskiej, pana Władysława Bubienia i Zbigniewa Jędrzejewskiego.
      Pani Dyrektor serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców przybyłych na rozpoczęcie roku szkolnego. Wszystkim zgromadzonym, a w szczególności pierwszoklasistom życzyła sukcesów i powodzenia w nowym roku szkolnym.