21 czerwca 2016 06:37

„Nowe spojrzenie na wychowanie ...”

16 czerwca 2016 r. nasze gimnazjum uczestniczyło w konferencji „Nowe spojrzenie na wychowanie. Uczeń jako podmiot procesu dydaktycznego”, która została zorganizowana przez FSD pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Lublin. Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ nauczyciel z naszego gimnazjum p. Monika Garbacz odebrała nagrodę dla najlepszego nauczyciela programu Korona Polskiego Wychowania. Pani Monika Garbacz oraz pan Jacek Kozyra wystąpili na konferencji, mówiąc o efektywnej współpracy nauczycieli jako warunku sukcesu ucznia. Trzech najaktywniejszych w programie KPW uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w warsztatach dla młodzieży z zakresu budowania grupy i kreowania postaw liderskich.

Pani Monice Garbacz, laureatce nagrody dla najlepszego nauczyciela programu KPW składamy gratulacje.

Przygotowała: Anna Krzyżanowska

Fotorelacja z konferencji (kliknij)