11 marca 2016 19:16

Otwarte Zawody w Gimnastyce

10.03.2016 r. odbyły się w naszym gimnazjum po raz pierwszy Otwarte Zawody w Gimnastyce. Udział wzięło 50 dzieci ze szkół: gimnazjum w Pliszczynie, podstawowej z Pliszczyna, Łuszczowa, Turki oraz nr 48 z Lublina. Dzieci startowały w trzech kategoriach: 1. klasy I - III, klasy IV i V, Klasy VI i I - III gimnazjum. Emocje były wielkie, łzy szczęścia i radości i łzy smutku - tak jak to w sporcie bywa. Mimo to wszyscy zgodnie stwierdzili, że cieszą się z udziału w zawodach i chętnie do nas przyjadą w następnym roku.

W kategorii dziewcząt najstarszych zwyciężyła faworytka gimnazjum i ulubienica  młodszych koleżanek Kasia Budzyńska, uzyskując maksymalną ilość punktów w gimnastyce - 10. Trzecie miejsce wspólnie zajęły: Agnieszka Kasperek i Ola Kowalska. Dziewczynki otrzymały medale i dyplomy. Miejsce IV uzyskała Ola Kramek, miejsce V zdobyła Karolina Krauze, a VI Natalia Owczarczak, VII Natalia Florek.

Gratulacje dziewczęta!

Więcej zdjęć na stronie SKS „Orzeł″