02 marca 2016 18:40

Zimowisko w czasie ferii

Nasi uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum  wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej wyjechali na zimowisko do Koszyc Małych. W czasie którego działo się wiele! Codzienna modlitwa i Eucharystia. Narty, łyżwy, basen oraz pogodne wieczory z „Mam Talent” na podsumowanie wyjazdu. Były wycieczki: do Krynicy, Nowego i Starego Sącza, Florynki, Stadnik; spotkania z wyjątkowymi ludźmi, jak np. ksiądz Jarek Grzegorczyk SCJ, którego odwiedziliśmy w Stadnikach. Bardzo dziękujemy za ten wyjątkowy czas opiekunom: p.  E. Szewczyk, p. M. Podstawce, p. K. Rycek oraz Bartoszom: Pytce i Lisewskiemu. Szczególnie dziękujemy ks. Mariuszowi Wrzesińskiemu, który całość zorganizował i czuwał nad przebiegiem zimowiska.

Dzięki wielkie!

Inf.: E. Szewczyk