25 stycznia 2016 18:29

„Cuda, cuda ogłaszają...”

W piątkowe popołudnie 22 stycznia 2016 r. w naszym gimnazjum rozbrzmiewały najpiękniejsze polskie kolędy.

Zaproszenie do wspólnego kolędowania organizowanego po raz drugi w naszej szkole przyjęli przedstawiciele Organu Prowadzącego szkołę, partnerzy z Aeroklubu Lubelskiego, Klubu Seniorów Lotnictwa, dyrektorzy szkół z terenu naszej gminy, proboszczowie okolicznych parafii, rodzice, pracownicy gimnazjum.

Spotkanie przygotowali uczniowie z klas II, było ono jednocześnie podsumowaniem działań podejmowanych  w bieżącym semestrze w ramach programu Korona Polskiego Wychowania realizowanym  we współpracy z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo.  O słodki poczęstunek  zadbali rodzice.

Te wspólne chwile kolędowania zapamiętamy jako niepowtarzalne i bardzo wzruszające.

Informację przygotowała: M. Garbacz
Zdjęcia: koło fotograficzne