02 grudnia 2015 20:40

Andrzejkowo, kolorowo i charytatywnie.

Dnia 26 listopada 2015r. uczniowie naszego gimnazjum bawili się na dyskotece Andrzejkowej.
Pomysłodawcą i organizatorem był Samorząd Uczniowski pod egidą ks. Mariusza Wrzesińskiego.

To ksiądz zaproponował i zaprosił na tą imprezę DJ Strusia (sponsorem było Stowarzyszenie Dobrego Pasterza) - który genialnie rozbawił uczestników dyskoteki. Nie dość, że bawiła się cała sala, to także wszyscy uczestniczyli w zabawach i układach tanecznych prowadzonych przez didżeja.

Gdy rozbrzmiało nieuchronne „To już jest koniec…” nikt nie chciał opuścić parkietu. To była niezapomniana zabawa!
Niezapomniana była również owacja jaką młodzież zgotowała dla księdza Mariusza w podziękowaniu za organizacje zabawy andrzejkowej.

Przy okazji dyskoteki zbierane były słodycze na mikołajkową paczkę dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy.
Przypominamy, że do końca tygodnia można się jeszcze do tej paczki dołożyć (pudło na słodycze czeka w bibliotece szkolnej).

Fotorelację z zabawy można obejrzeć na stronie Szkolnego Koła Fotograficznego. (kliknij)

Informacje przygotowała I. Pietrzak-Płachta