21 września 2015 16:29

Dożynki 2015

Dnia 20 września 2015 r. w Świdniku Dużym Pierwszym na terenie boiska Klubu Sportowego Świdniczanka Neptun odbyły się Dożynki Gminne.

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w polowej Mszy Św. Po jej zakończeniu goście mieli możliwość obejrzenia stoisk prezentujących szkoły z terenu gminy Wólka. Na naszym stanowisku w tym roku można było zobaczyć prezentację szkolnych kół zainteresowań oraz informacje o uczestnictwie naszego gimnazjum w Programie Korona Polskiego Wychowania. Na scenie z piosenką „Barcelona” wystąpiły uczennice z klas I i II.

Serdecznie podziękowania składamy mamom naszych uczniów, Pani Beacie Ogórek i Katarzynie Gortat, za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla odwiedzających nasze stoisko.

Informaccję przygotowala I. Pietrzak-Płachta