26 czerwca 2015 23:20

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ksiądz Jarosław Grzegorczyk odprawił Mszę św. w kościele parafialnym w Pliszczynie. Następnie uczniowie i nauczyciele spotkali się w szkole na sali gimnastycznej. Podczas uroczystości gościliśmy w naszym gimnazjum Wójta Gminy Wólka Pana Edwina Gortata, przedstawicieli Klubu Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Lubelskiego: prezesa pana Janusza Stachowicza, panią prof. Wandę Brzyską, pana Zbigniewa Jędrzejewskiego oraz przedstawiciela Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo panią Martę Szaro -koordynatora Programu Korona Polskiego Wychowania.

Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie za działalność artystyczną, na rzecz szkoły, 100-procentową frekwencję oraz ci, którzy najczęściej odwiedzali bibliotekę szkolną. Ważnym momentem było wręczenie Statuetki Ikara przyznanej dla najlepszego absolwenta. Tego dnia w sposób szczególny pożegnaliśmy uczniów kończących gimnazjum. Uroczystość została zakończona przemówieniem pani dyrektor, która podziękowała uczniom, rodzicom oraz nauczycielom na całoroczną pracę i życzyła bezpiecznych wakacji.

Informację przygotowała I. Kornas

Przeczytano: 1951 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry