23 kwietnia 2015 17:59

Z muzyką i z humorem

21 kwietnia 2015 o godz. 18.00  grupa uczniów naszego gimnazjum w ramach nagrody za udział w zajęciach wokalnych i działania artystyczne, została zaproszona na 17  Koncert Charytatywny „Pomóż dziecku”. Koncert  organizowany  był przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Lublinie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka. Młodzież wraz z opiekunami mogła poprawić swój nastrój za sprawą kabaretu CHATELET, który rozbawiał całą widownię do łez swoimi skeczami. Po ponad godzinnej salwie śmiechu na scenie powitaliśmy wielkimi brawami zespół VOX. Przy największych przebojach pt: „Bananowy song”, „O Magdaleno”, „Szczęśliwej drogi już czas” włączyliśmy się do wspólnego śpiewania. Wysłuchaliśmy w jazzowym opracowaniu utwory Marka Grechuty, Smokie oraz  Roda Stewarta. Koncert odbył się w hali MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie.

W radosnych nastrojach wróciliśmy późnym wieczorem do domów.

Opiekunami podczas imprezy byli: p. Agnieszka Kosińska, p. Maryla Podstawka, p. Beata i p. Arkadiusz Zingerowie.

Informację przygotowała: A.Kosińska