21 marca 2015 05:58

Mistrzostwa Powiatu Lubelskiego w siatkówce -Bystrzyca Stara 5.03.2015 r.

Gimnazjum w Borzechowie, Gimnazjum w Krzczonowie, Gimnazjum w Niedrzwicy Dużej, Gimnazjum w Pliszczynie. Najlepsze cztery drużyny wyłonione w eliminacjach do zawodów powiatowych.

Pierwszy mecz Pliszczyn - Borzechów po bardzo wyrównanym spotkaniu 2-0 dla Gimnazjum w Pliszczynie i awans do finału.

Drugi mecz Niedrzwica Duża - Krzczonów niezwykle dramatyczne spotkanie wygrane 2-1 przez uczniów z Krzczonowa, z nimi zagramy  o pierwsze miejsce.

Pliszczyn - Krzczonów pierwszy set dla Pliszczyna 25-22, drugi prawie taki sam 24 - 22 tylko brakuje jednego punktu, świetna akcja przeciwników i zdobywają 23 punkt;  kolejna akcja piłka przechodząca na naszą stronę (we wszystkich głowach - mamy mistrzostwo!), niestety prostą kiwkę wrzucamy w siatkę i jest dramatyczny wynik 24-24. Piłki setowe raz dla nas i znów dla przeciwnika. Ostatecznie set 27-25 dla uczniów z Krzczonawa. Zostaje set decydujący. Siła emocji po drugim secie w naszym zespole nie opada i przegrywamy bez większej walki 2:1. Szkoda, wszystko było w naszych rękach. Motywacja ze strony Arkadiusza Zingera nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

Skomplikowany system spowodował, że musieliśmy rozegrać jeszcze kolejne spotkanie z Niedrzwicą Dużą, na które chyba nikt nie był emocjonalnie przygotowany, oddaliśmy mecz bez większej walki, nasi zawodnicy nie byli w stanie grać, a zmiennicy nie podołali zadaniu.

Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na trzecim miejscu.

Relację przygotował A.Zinger.