17 listopada 2014 18:02

Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego rozpoczęła działalność.

24.IX. 2014 roku odbyły się wybory opiekuna SU. Zostali nimi nauczyciele: p. Jacek Kozyra i Beata Zinger. Następnie przeprowadzono wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącym został Jakub Wąsik kl. IIc zastępcą Karol Mierzwa kl. IIa i Karolina Rudzka kl. IId. Na zebraniu ustalono też plan pracy SU, który wraz z odpowiedzialnymi za wykonanie poszczególnych zadań uczniami po raz pierwszy zostanie wywieszony na nowo wykonanej gazetce SU. Przedstawiciele SU odbyli rozmowę z p. Dyrektor związaną z realizacją postulatów zgłaszanych przez uczniów: wi-fi w szkole, lustra w łazienkach damskich i męskich, zamki w drzwiach od toalet, zamontowanie automatu z napojami. Pani Dyrektor przychyliła się do większości postulatów i obiecała ich realizację w tym roku szkolnym.

Informacja: Beata Zinger