19 października 2014 19:37

„Kawiarenki” dla nauczycieli w Pliszczynie.

W środę, 15 października 2014 r., tuż przed południem, sala gimnastyczna zamieniła się w kawiarenkę. Wszystko to z okazji Dnia Nauczyciela. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Beaty Zinger, p. Agnieszki Kosińskiej oraz p. Jacka Kozyry przygotował program artystyczny dla nauczycieli gimnazjum, który rozpoczął się piosenką „Kawiarenki” w wykonaniu uczennicy kl. 2c -Julii Stamirowskiej.

Uczniowie zadbali o nastrój kawiarni. W miłej atmosferze kelnerzy podawali ciasta, kawę i herbatę. Były życzenia rymowane i śpiewane w wykonaniu uczniów wspomagane szkolnym chórem oraz bardzo widowiskowy pokaz gimnastyczny dziewcząt.
W trakcie programu pani Dyrektor wręczyła p. Jackowi Kozyrze nagrodę „Nauczyciela roku 2013/14” przyznawaną przez uczniów gimnazjum.

Na zakończenie, uczniowie wręczyli nauczycielom upominki wykonane własnoręcznie na zajęciach artystycznych.

Informację przygotowali: Beata Zinger i Jacek Kozyra