22 czerwca 2017 11:05 | Aktualności

Konferencja „Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu ucznia”

Podczas konferencji zorganizowanej przez Wydział Oświaty i Wychowania Miasta Lublin oraz Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo „Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu” Gimnazjum im. płk. pilota Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie odebrało podziękowania od Lubelskiego Kuratora Oświaty pani Teresy Misiuk oraz prezesa Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo pana Wacława Czakona  za  wieloletnią współpracę  i wdrożenie programu Korona Polskiego Wychowania.

Pani Dyrektor Anna Krzyżanowska, odbierając nagrodę, podziękowała Fundacji za inspirację do podejmowania ciekawych i twórczych przedsięwzięć, kształtowanie postaw obywatelskich oraz aktywności i samodzielności uczniów w działaniach na rzecz własnego rozwoju, społeczności szkolnej i lokalnej. Wyraziła także wdzięczność za docenienie pracy nauczycieli, wychowawców i dostrzeżenie wartości zespołowej pracy całego Grona Pedagogicznego.

Inf.: Anna Krzyżanowska