10 czerwca 2017 08:55 | Aktualności

Dni Społeczne – Dzień Partona

Dnia 6 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się I-szy dzień  Szkolnych Dni Społecznych. Od 5 lat, od kiedy wspólnie z FSD wdrażamy w naszej szkole program Korona Polskiego Wychowania, organizujemy te dni, aby podsumować i zaprezentować efekty pracy naszych uczniów. W każdym roku miło nam gościć ważnych dla nas przedstawicieli instytucji związanych z oświatą, partnerów, przyjaciół naszej szkoły.

Dla nas pracowników szkoły, uczniów, rodziców – całej szkolnej społeczności – te dni stały się ważną tradycją szkoły. Tegorocznemu spotkaniu chcielibyśmy nadać nieco inny niż zwykle charakter. Z jednej strony chcieliśmy wzbudzić refleksję, co dał nam ten program przez te 5 lat. Z drugiej zaś podziękować wszystkim, którzy w wielu działaniach nas wspierali. Podczas programu artystycznego wspominaliśmy najciekawsze wydarzenia, programy, inicjatywy, które miały miejsce w naszej szkole.
Wyrazem naszej wdzięczności, dla partnerów i przyjaciół szkoły, za lata współpracy był koncert w wykonaniu naszych uczniów.

Inf.: Anna Krzyżanowska, Iwona Pietrzak-Płachta