09 marca 2017 14:05 | Aktualności

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy złożyli dziewczętom życzenia dołączając kwiatki i upominki. Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny przygotowali uroczystość, której gwoździem programu był historyczny pokaz mody (kobiecej). Pojawiły się też aforyzmy o kobietach, horoskopy o kobietach i Mona Lisa. Chłopcy rozdawali jabłka z napisem „Najpiękniejszej” i laurki z imionami. Natalia i Malwina z II a zaśpiewały jak to „Być kobietą”.

Po tej części artystycznej odbyły się słodkie poczęstunki w klasach, a mężczyźni dla Pań przygotowali też inne miłe niespodzianki. Pan Adam zadedykował Paniom swój wiersz o treści wzruszającej i bardzo aktualnej. Patryk z III D rozdawał Paniom przepiękne róże, a święto upłynęło w miłej i przyjemnej atmosferze.

Inf.: Elżbieta Rola