03 marca 2017 21:20 | Aktualności

Mistrzostwo powiatu po raz trzeci

1 marca w Jabłonnej odbyły się finały mistrzostw powiatu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach uczestniczyły gimnazja z Niedrzwicy Dużej, Krzczonowa, Borzechowa i Pliszczyna.

Gimnazjum w Pliszczynie wygrało wszystkie spotkania i po raz trzeci zostało mistrzem powiatu lubelskiego w piłce siatkowej. 8 marca w Biłgoraju odbędą się zawody rejonowe, na których spotkają się cztery najlepsze szkoły z powiatu kraśnickiego, janowskiego, biłgorajskiego i lubelskiego - powiat lubelski reprezentować będą uczniowie naszej szkoły. Wcześniej na naszej hali w eliminacjach do powiatu pokonaliśmy uczniów z gimnazjum w Jastkowie, Krasieninie oraz Przybysławicach.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i podziękowanie rodzicom za pomoc w organizacji dowozów z zajęć sportowych. Nie byłoby takich sukcesów gdyby nie duże zaangażowanie i pomoc Pani Dyrektor mgr Anny Krzyżanowskiej. Dziękujemy.

Inf.: Arkadiusz Zinger