22 grudnia 2016 22:18 | Aktualności

Boże Narodzenie w literaturze po raz XVI

Za nami już XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w literaturze”.
Ta impreza (odbywająca się w grudniu każdego roku) wpisała się już w tradycję naszej szkoły. Daje ona możliwość spotkania się uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych z terenu gminy Wólka, a także z gimnazjów sąsiadujących z naszą szkołą.
W tym roku w konkursie zaprezentowali się recytatorzy ze szkół podstawowych w Ciecierzynie, Łuszczowie, Pliszczynie i Sobianowicach oraz gimnazjów w Ciecierzynie, Pliszczynie i Gimnazjum nr 1 w Lublinie.
Naszą szkołę reprezentowały: Dorota Tarczyluk oraz Natalia Florek.
Jak co roku świąteczne dekoracje, pastorałki, kolędy i deklamacje uczestników przeniosły nas w magiczny, świąteczny czas.
A oto tegoroczni laureaci:

Szkoły Podstawowe:
I miejsce – Małgorzata Piotrowska – SP Ciecierzyn
II miejsce – Natalia Wawrzyńczyk - SP Łuszczów
III miejsce – Oliwia Misztal - SP Pliszczyn
wyróżnienia- Natalia Szewczak- SP Łuszczów, Patrycja Kołodyńska - SP Sobianowice

Gimnazja:
I miejsce – Oliwia Wolińska - Gimnazjum Ciecierzyn
II miejsce - Dorota Tarczyluk - Gimnazjum Pliszczyn
III miejsce – Valeria Goncharuk – Gimnazjum nr 1 Lublin
wyróżnienia- Joanna Kozieł - Gimnazjum Ciecierzyn

Wszystkim laureatom gratulujemy a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.