28 czerwca 2016 08:13 | Aktualności

Czas na wakacje

24.06.2016 r. w piątek społeczność szkolna naszego Gimnazjum w obecności zaproszonych Gości uroczyście zakończyła rok szkolny 2015/2016. Podczas spotkania została podsumowana tegoroczna praca dydaktyczna i wychowawcza, po czym pani dyrektor Anna Krzyżanowska nagrodziła uczniów wszystkich klas za najwyższe wyniki w nauce. Wyróżniła również tych uczniów klas trzecich, którzy zasłużyli na to pracą na rzecz szkoły, działalnością w Samorządzie Szkolnym, Szkolnym Klubie Wolontariusza. Poznaliśmy także kandydatów do stypendiów naukowych i sportowych. Podczas uroczystości przedstawiciele Klubu Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Lubelskiego wręczyli statuetkę „Ikara” - nagrodę dla najlepszego absolwenta Gimnazjum im. płk. pilota Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie. Tym razem uczniem, który spełnił wszystkie wymagania, by otrzymać tę nagrodę, okazał się Miłosz Podstawka.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy.

Wszystkim życzymy udanych wakacji.

Inf.: Dorota Kędzierska