Rozkład jazdy autobusów


Łuszczów - Sobianowice - Bystrzyca

Nazwa przystanku

Kurs I

Kurs II

Kurs III

Łuszczów Podleśna

7:05

8:00

8:50

Nowinki

7:10

8:05

8:55

Łuszczów k. szkoły, k. krzyża

7:13

8:07

8:57

Łuszczów Łęczyńska k. sklepu p. Puszki

7:18

8:10

9:00

Łuszczów k. cmentarza Tartaczna

7:22

8:12

9:03

Wierzby

7:25

8:15

9:05

Bystrzyca

7:32

8:20

9:10

Sobianowice

7:35

8:25

9:15

Łysaków

7:40

8:30

9:18

Szkoła w Pliszczynie

7:45

8:40

9:25


W dogę powrotną ze szkoły autobusy wyjeżdżają o godzinach: 13:2014:10 i 15:00


Turka - Świdnik Duży

Nazwa przystanku

Kurs I

Kurs II

Kurs III

Kol: Świdnik Mały

7:00

7:52

8:45

Świdnik Duży II Hancer

7:03

7:55

8:48

Świdnik Duży I Kościół

7:05

7:57

8:50

Świdnik Mały szkoła

7:07

7:59

8:52

Kolonia Biskupie

7:10

8:02

8:55

Wólka

7:13

8:04

8:57

Os: Borek przy sklepie TopMarket

7:16

8:07

9:05

Os: Borek skrzyżowanie ul. Brzozowej i Bukowej

7:18

8:09

9:02

Os: Borek ul. Dębowa 1

7:20

8:11

9:04

Os: Borek ul. Dębowa 2

7:21

8:12

9:05

Turka szkoła

7:26

8:17

9:10

Długie

7:30

8:22

9:15

Jakubowice

7:33

8:25

9:17

Szkoła w Pliszczynie

7:40

8:32

9:25


W dogę powrotną ze szkoły autobusy wyjeżdżają o godzinach: 13:20, 14:10 i 15:00