Osiągnięcia

2016/2017

  • Wyróżnienie - Malwina Wójcik 2A - XVIII Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie (dziedzina - plastyka)
  • Mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej chłopców.
  • I miejsce - Dorota Tarczyluk w I Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Biała Róża” w Wólce.
  • I miejsce - Dorota Tarczyluk, II miejsce - Remigiusz Podstawka - konkurs piosenki w programie Akademii Bezpieczeństwa w Gminie Wólka „Żyj aktywnie, nie ulegaj i walcz z nałogami”.
  • Kwalifikacja drużyny w składzie: Agnieszka Kasperek, Klaudia Grzegorczyk, Gabriela Wieradzka do II etapu Wojewódzkiego konkursu wiedzy o prawie dla gimnazjalistów, organizowanego pod honorowymm patronatem Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk.

2015/2016

  • I miejsce - Dorota Tarczyluk,
    II miejsce - Anna Szurek,
    III miejsce - Natalia Florek w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Pliszczyńska Nutka″ w gimnazjum w Pliszczynie.
  • Honorata Wargulak - nagroda w Regionalnym Przeglądzie „Sezon”, kat. plastyka w DDK „Czechów” w Lublinie.
  • Adrianna Gnioska - wyróżnienie w Regionalnym Przeglądzie „Sezon”, kat. Plastyka w DDK „Czechów” w Lublinie.
  • Honorata Wargulak - I miejsce w kategorii plastyka  w XVII  Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Moje inspiracje muzyczne” organizowanym przez Prywatną Szkołę Muzyczną I st. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie.
  • Karolina Rola, Anna Szurek - wyróżnienia w kategorii plastyka  w XVII  Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Moje inspiracje muzyczne” organizowanym przez Prywatną Szkołę Muzyczną I st. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie.
  • Natalia Kierniej - wyróżnienie w kategorii literatura  w XVII  Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Moje inspiracje muzyczne” organizowanym przez Prywatną Szkołę Muzyczną I st. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie.
  • Agata Baran - II miejsce w eliminacjch powiatowych XXXIX Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.
  • III miejcse w zawodach rejonowych w piłce siatkowej chłopców.
  • Mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej chłopców.
  • nagroda dla zespołu wokalnego za wybitne wykonanie pastorałki na III Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jezusa Narodzonego Witajmy” w Bystrzycy.
  • II miejsce - Nikola Dzikowska, III miejsce - Natalia Florek , wyróżnienie - Dorota Tarczyluk w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Boże Narodzenie w literaturze” organizowanym przez Gimnazjum im. płk. pilota W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie.
  • Nagroda Główna dla Honoraty Wargulak, wyróżnienie - Gabriela Wieradzka  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Szczodraki” organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów” w Lublinie. Temat: „Anioły”
  • I miejsce Natalia Kierniej, wyróżnienie Dorota Tarczyluk w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Malowane skrzydłem Anioła″ organizowanym przez Gimnazjum im. płk.pilota W.Kołaczkowskiego w Pliszczynie.
  • Julia Jarosz - wyróżnienie za wiersz o Janie Pawle II w konkursie organizowanym przez wydział katechetyczny Diecezji Lubelskiej.

2014/2015

  • W zawodach w czwórboju lekkoatletycznym w Ciecierzynie o Puchar Wójta Gminy Niemce nasi chłopcy zdobyli I miejsce, dziewczęta - III miejsce.
    Indywidualnie: I miejsce zdobył Maciej Galiński, II miejsce - Kacper Grzegorczyk. Kornelia Smolińska zajęła miejsce V.
  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Mełgiew 2015.
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Dziecka. Pliszczyn 2015.
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Wilkołaz 2015.
  • Adrianna Gnioska - nagroda  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Portret” organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów” w Lublinie.
  • Katarzyna Budzyńska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Rodzina to siła” organizowanym przez Gimnazjum im. płk. W. Kołaczkowskiego w Pliszczynie.
  • Trzecie miejsce w konkursie dla uczniów gimnazjów Powiatu Lubelskiego na prezentację lub film na temat: „Ach, Lubelskie, jakie cudne…” - uczniowie kl. III D: Karol Trus i Szymon Klępka.
  • Magdalena Pryszczewska - I miejsce w kategorii literatura w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Moje inspiracje muzyczne” organizowanym przez Prywatną Szkołę Muzyczną I st. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie.
  • Honorata Wargulak - I nagroda  w kategorii plastyka w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Prywatnej Szkole Muzycznej I stopnia w Nałęczowie.
  • Karolina Dmuchowska - III nagroda  w kategorii plastyka w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Prywatnej Szkole Muzycznej I stopnia w Nałęczowie.
  • Martyna Kochoń  wyróżnienie w kategorii plastyka w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Prywatnej Szkole Muzycznej I stopnia w Nałęczowie.
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dni Otwartych ZSR w Kijanach 2015.
  • III miejsce Eliminacje do powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Niemce 2015.
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie. Pliszczyn 2015.
  • I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Wólka.
  • I miejsce w Międzygminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Lubelskiego w Piłce Siatkowej Chłopców.
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Pliszczynie.
  • Nagroda główna - Honorata Wargulak, wyróżnienia - Miłosz Podstawka i Jakub Bieńko w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły” organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów” w Lublinie.
  • Julia Stamirowska - wyróżnienie w II Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jezusa narodzonego witajmy” w Bystrzycy pod głownym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie.
  • III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Mełgiew 2014.
  • II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Pliszczyn 2014.
  • II miejsce w Andrzejkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Pliszczyn 2014.

2013/2014

  • I miejsce w IX Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Pliszczynie.
  • II miejsce w III Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wólka.
  • III miejsce w Rejonowych zawodach Piłki Siatkowej w Kraśniku ( mistrzowie czterech powiatów: lubelski, kraśnicki, janowski i biłgorajski).
  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Paderewskiego w Lublinie.
  • I miejsce - Wiktoria Bęczkowska, wyróżnienie - Julia Stamirowska w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki.
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Łęczyńskiego w Kijanach.
  • I miejsce w VIII Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchat Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kolaczkowskiego w Pliszczynie.
  • III miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie w piłce siatkowej dziewcząt.
  • Karolina Karwacka - wyróżnienie w kategorii literackiej POEZJA w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Prywatnej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Nałęczowie.
  • Magdalena Pryszczewska - II miejsce w kategorii literackiej PROZA w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Prywatnej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Nałęczowie.
  • Piotr Węgiełek - III miejsce w kategorii plastyka w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Prywatnej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Nałęczowie.
  • Przemek Bara, Kamil Kasperek i Miłosz Podstawka - III miejsce w finale konkursu „Losy kultury ziemiańskiej w mojej miejscowości” organizowanego przez IPN pod patronatem Lubelskiego Kutatora Oświaty.
  • Maciej Ziemichód - wyróżnienie w XVIII Konkursie Matematycznym im. ks. dra Franciszka Jakóbczyka pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
  • Karol Syta - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym o zasięgu wojewódzkim „Wędrujemy po mapie świata”.
  • Maciej Ziemichód - jedyny uczestnik z powiatu lubelkiego zawodów II stopnia (szczebel miedzywojewódzki) Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.
  • Drużyna siatkarska chłopców, pod kierunkiem trenera p. Arkadiusza Zingera zdobyła tytuł Mistrza Powiatu Lubelskiego w Piłce Siatkowej.
  • I miejsce Mateusz Szewczak z klasy IIb.
    II miejsce Wojciech Golczewski z klasy IIb.
    III miejsce- Karol Syta z klasy IIIa w Wielkim Konkursie Wiedzy o Funduszach Europejskich organizowanym przez Departament Rozwoju Regionalnego województwa lubelskiego.
  • II miejsce w eliminacjach zawodów powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt.
  • I miejsce w V Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Dziwcząt w Pliszczynie.
  • III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt- Pliszczyn 2013.
  • I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt – Mełgiew 2013.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jezusa narodzonego witajmy” w Bystrzycy -Julka Stamirowska.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły” w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” w Lublinie -Honorata Wargulak.
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pejzaż mojej gminy” podczas Dożynek Gminnych -Aleksandra Haba.

2012/2013

  • Wyróżnienie dla Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie za najlepiej przygotowane Dni Społeczne w ramach Projektu „Akademia Młodzieżowa. Program edukacji obywatelskiej uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego”.
  • I miejsce w Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wólka (piłka siatkowa chłopców).
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu (piłka siatkowa chłopcy).
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie (piłka siatkowa chłopców).
  • Wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim „Żołnierze Wyklęci” - Anna Wesołowska.
  • I i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Boże Narodzenie w literaturze” -Patrycja Szczepańska, Aleksandra Wojtaś.
  • I miejsce w projekcie „Akademia Młodzieżowa -Program edukacji obywatelskiej uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego”.
  • II miejsce w projekcie „Akademia Młodzieżowa -program edukacji obywatelskiej uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego”.
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Niemce w czwórboju lekkoatletycznym (chłopcy) - Emil Kowal, Karol Urban, Mateusz Urban, Adrian Bereza, Maciej Galiński.
  • II miejsce w Mikołajkowym Turnieju piłki siatkowej dziewcząt Pliszczyn 2012.
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie.
  • II miejsce w Turnieju Eliminacyjnym do Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej w ramach Otwartych Drzwi - Kijany 2013.
  • III miejsce w Turnieju Piłki siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Dziecka - Pliszczyn 2013.
  • III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Agata Mizio.
  • I miejsce w konkursie plastycznym „Portret Patrona” - Klaudia Włosek.
  • IV miejsce w XXXVI Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - Dominika Jaworska.
  • I miejsce w XVIII Przełajowym Biegu Pierwiosnka w kategorii chłopcy 1998/1999 Leszkowice -Karol Urban.
  • I miejsce w biegu na 1000 m organizowanym przez LOZLA Lublin - Karol Urban.
  • II i III miejsce w XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastyczno - Literackiego „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie - Dominika Rycek, Karolina Karwacka.

2011/2012

  • Laureaci Gminnego Konkursu Plastycznego "W świecie baśni I. J. Kraszewskiego".
  • III miejsce w Trzecim Noworocznym Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wólka (piłka siatkowa dziewczęta).
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie (piłka siatkowa dziewczęta).
  • II miejsce w eliminacjach do turnieju powiatowego (piłka siatkowa dziewczęta).
  • III miejsce w Pierwszym Wiosennym Turnieju w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Milejów.
  • I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Łęczyńskiego w Kijanach.
  • I miejsce w Noworocznym Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wólka (piłka siatkowa chłopcy).
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie (piłka siatkowa chłopcy).
  • I miejsce w eliminacjach do turnieju powiatowego (zawody międzygminne -piłka siatkowa chłopcy).
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu (piłka siatkowa chłopcy).
  • I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Milejowie (piłka siatkowa chłopcy).
  • Półfinał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Przedsięwzięcie Uczniowskie IDEA 2012.
  • XIII edycja Międzynarodowego Konkursu Literacko -Plastycznego w Nałęczowie „Moje inspiracje muzyczne″ -I miejsce Dominika Rycek, II miejsce Angelika Sokołowska, III miejsce -Magdalena Adamczyk; wyróżnienia -Damian Ogórek, Karolina Karwacka i Magdalena Adamczyk.
  • II miejsce w eliminacjach powiatowych XXXV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom″ -Piotr Wawrzyńczyk.
  • Wyróżnienie w VII Powiatowym Festiwalu Piosenki „Niezapomniane melodie″ -Katarzyna Matyjewicz.
  • Szkolny Etap XIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie.

2010/2011

  • II miejsce w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki „Niezapomniane melodie” -Dominika Matyjewicz, Katarzyna Matyjewicz.
  • III nagroda w XII Edycji Międzynarodowego Konkursu “Moje inspiracje muzyczne” -Magda Adamczyk, wyróżnienie -Dominika Rycek.
  • I miejsce w projekcie Młodzieżowej Giełdy Przedsiębiorczości.
  • Udział uczennicy w okręgowym etapie konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Lublinie -Patrycja Tymińska.
  • Udział w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej -Izabela Pietrzak.
  • Gminny Konkurs Plastyczny: "Pożar, powódź dniem czy nocą, straż przychodzi ci z pomocą" - laureaci: Damian Ogórek, Angelika Sokołowska, Agnieszka Ponikiewska, Kamila Wąsik, Beata Bielak.
  • Występ duetu -Kasia i Dominika Matyjewicz na KUL -u.
  • IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki "" w Gimnazjum w Pliszczynie - I i III miejsce dla Dominiki i Kasi Matyjewicz.
  • Udział w VII Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęczyńskiego, wyróżnienie.
  • Piłka nożna halowa w Garbowie, czwarte miejsce.
  • Piłka siatkowa – Ciecierzyn – zawody międzygminne, drugie miejsce.
  • Udział gimnazjalistów w eliminacjach piłki siatkowej o Puchar Polski w Radzyniu Podlaskim (eliminacje wojewódzkie), III miejsce.
  • Zawody o puchar dyrektora w Piotrowicach – piłka siatkowa I miejsce.
  • Udział w dniach otwartych w Kijanach: piłka nożna III miejsce i piłka plażowa chłopców VI i VII miejsce.
  • Uliminacje do powiatu w piłce siatkowej dziewcząt Garbów, III miejsce.
  • Międzypowiatowa liga piłki siatkowej dziewcząt Mełgiew, III miejsce.
  • Turniej piłki siatkowej dziewcząt z okazji Dni Otwartych Kijany I miejsce.
  • X Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie dziewczęta II miejsce.

2009/2010

  • Wojewódzki Konkurs Piosenki w Lublinie „Jesienne nutki” –wyróżnienie w kategorii soliści.
  • Przygotowanie z młodzieżą układu tanecznego i zaprezentowanie go na Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Artystycznych w Lublinie – kwiecień 2010r.
  • Powiatowy Festiwal Piosenki: ”Niezapomniane melodie” poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej -Katarzyna. Wawrzyńczyk – II miejsce
  • XVIII Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych „SEZON 2010” w MDK „Czechów” w Lublinie Katarzyna Wawrzyńczyk II miejsce, Justyna Krupińska –wyróżnienie
  • Regionalny Konkurs plastyczny organizowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie na temat „Muzyczne inspiracje” III 2010 – I miejsce P. Stróżak, II miejsce Justyna Krupińska, Angelika Gęca, III miejsce Paulina Waszyńska, wyróżnienie Adam Jaworski.
  • Udział w powiatowych biegach przełajowych -Bychawa -miejsce IX -dziewczęta.
  • Udział w eliminacjach do powiatu w piłce ręcznej – Jastków -miejsce III.
  • Udział w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych 4 miejsce chłopcy.
  • Eliminacje powiatowe w piłce ręcznej 4 miejsce.
  • Eliminacje powiatowe w halowej piłce nożnej 4 miejsce.
  • Udział w zawodach powiatowych w piłce nożnej Bychawa, II miejsce.
  • Czwórbój lekkoatletyczny w Gimnazjum w Ciecierzynie II miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy.

2008/2009

  • Pożarniczy konkurs plastyczny „Klęska, powódź czy huragan straż pożarna Ci pomaga” - etap gminny, wyróżnienie Agnieszka Rycek.
  • Konkurs plastyczny pt.: „Niemiecko -polskie zwyczaje wielkanocne” pod patronatem Konsula Honorowego RFN wyróżnienie.
  • „Moje inspiracje muzyczne” Regionalny Konkurs w Nałęczowie -wyróżnienia dla Angeliki Gęcy i Dominiki Prażmo.
  • Regionalny Konkurs Piosenki -XVII Przegląd twórczości amatorskiej w Domu Kultury w Lublinie, I nagroda główna Prezydenta Miasta Lublina - Katarzyna Wawrzyńczyk, wyróżnienie Justyna Krupińska.
  • Międzynarodowy Konkurs Piosenki „Nałęczowska Nutka” – reprezentantki gimnazjum K. Wawrzyńczyk, J. Krupińska.

 

 Lata 1999 -2008

  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym: „Ogień, woda dwa żywioły” i II miejsce w konkursie plastycznym „Środowisko, w którym żyję” – Elżbieta Stasicka.
  • Wyróżnienie na etapie powiatowym Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Lublinie -Michał Frąk.
  • Udział w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego -Łukasz Mrozik.
  • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Tenisa Stołowego -Jarosław Bądos.
  • VI miejsce w Regionalnych Zawodach Tenisa Stołowego -Jarosław Bądos.
  • V miejsce w Wojewódzkich Zawodach Tenisa Stołowego LZS -Łukasz Mrozik.
  • VII miejsce w Wojewódzkich Zawodach Tenisa Stołowego LZS -Jarosław Bądos.
  • Udział w etapie wojewódzkim Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Lublinie -Bartłomiej Flis.
  • Wyróżnienie na etapie powiatowym Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Lublinie -Agnieszka Frąk.
  • Wyróżnienie w konkursie pt. „Próby literackie” zorganizowanym przez Centrum Kultury w Lublinie -Katarzyna Mrozik.
  • II miejsce w Powiatowych Zawodach Drużynowych Tenisa Stołowego -Jarosław Bądos i Łukasz Mrozik.
  • IV miejsce w Regionalnych Zawodach Drużynowych Tenisa Stołowego -Jarosław Bądos i Łukasz Mrozik.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno -Literackim „Moje ulubione motywy” -Magdalena Lewandowska.
  • Wyróżnienie w II Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej -Justyna Adamczyk, Barbara Szewczyk, Karolina Kamińska, Paulina Pytka.
  • Wyróżnienie w konkursie poetyckim „O różaniec Jana Pawła II” - Bartłomiej Flis.
  • Wyróżnienie w etapie wojewódzkim Jesiennego Konkursu Recytatorskiego - Bartłomiej Flis.
  • II miejsce w etapie wojewódzkim Małego Konkursu Recytatorskiego - Bartłomiej Flis.
  • I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego -Bartłomiej Flis.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Najlepszy z najlepszych” - Jarosław Bądos i Adam Zoła.
  • III miejsce na Festiwalu Gimnazjalnych Zespołów Artystycznych w Lublinie -grupa taneczna „Esmeralda”
  • Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie w Nałęczowie „Moje inspiracje muzyczne” -Angelika Gęca, Dominika Prażmo, Karolina Kot
  • Nagroda Główna w konkursie muzycznym XVII Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych Sezon 2008/2009 i III Nagroda „Brązowy Kasztan” w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Jesienne Nutki 2008” – Katarzyna Wawrzyńczyk